Opinion

Instagram, YouTube, Twitter, Facebook photos and videos.

Opinion - Nga shkuesia tek njohjet online! (18 prill 2018) Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Emision LIVE nga Blendi Fevziu në KLANHD & TVKLAN; Të ftuar: Rudina Dembacaj, Gentian Zenelaj, Zana Guxholli, Ermal Hasimja, Arjon Muça, Loreta...
Opinion - Pse ju ndalua Tom Doshit hyrja në SHBA? (17 prill 2018) Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Emision LIVE nga Blendi Fevziu në KLANHD & TVKLAN; Të ftuar: Mirela Milori, Robert Rakipllari, Artan Hoxha, Ervis Iljazaj.
Opinion - Ç'po ndodh me PD-në? (17 prill 2018) Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Emision LIVE nga Blendi Fevziu në KLANHD & TVKLAN; Të ftuar: Arben Imami.
Opinion - Ornela Vorpsi rrëfen veten! (16 prill 2018) Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Emision LIVE nga Blendi Fevziu në KLANHD & TVKLAN; Të ftuar: Ornela Vorpsi.
Opinion - Pikëpyetjet e vrasjes tronditëse! (16 prill 2018) Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Emision LIVE nga Blendi Fevziu në KLANHD & TVKLAN; Të ftuar: Klodiana Lala, Etleva Delia, Paulin Vilajeti, Sotiraq Nushi.
Opinion - Pikat e dobëta të politikës shqiptare! (12 prill 2018) Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Emision LIVE nga Blendi Fevziu në KLANHD & TVKLAN; Të ftuar: Edmond Spaho, Taulant Balla, Armand Shullaku, Endrit Brahimllari, Alfred Peza, Mustafa Nano.
Opinion - Miell dhe vezë, tension ne parlament! (12 prill 2018) Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Emision LIVE nga Blendi Fevziu në KLANHD & TVKLAN; Të ftuar: Edmond Spaho, Taulant Balla, Armand Shullaku, Endrit Brahimllari, Alfred Peza, Mustafa Nano.
Opinion - Biznesi i vogël, sa cënohen qytetarët! (10 prill 2018) Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Emision LIVE nga Blendi Fevziu në KLANHD & TVKLAN; Të ftuar: Florion Mima, Blerina Gjylameti, Bujar Muça, Ola Xami, Olti Rrumbullaku, Besart Kadia,...
Opinion - Fëmijet e diktaturës! (9 prill 2018) Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Emision LIVE nga Blendi Fevziu në KLANHD & TVKLAN; Të ftuar: Sokol Mirakaj, Fatbardha Saraçi.
Opinion - Taksa e rrugës dhe Edi Rama! (5 prill 2018) Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Emision LIVE nga Blendi Fevziu në KLANHD & TVKLAN; Të ftuar: Edi Rama.
Opinion - Donald Lu! (5 prill 2018) Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Emision LIVE nga Blendi Fevziu në KLANHD & TVKLAN; Të ftuar: Donald Lu.
Opinion - Kosova i dorëzon Erdoganit gulenistët? (4 prill 2018) Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Emision LIVE nga Blendi Fevziu në KLANHD & TVKLAN; Të ftuar: Berat Buzhala, Ilir Kulla, Artan Grubi, Mirela Milori.
Opinion - Çfare do te sjellë vendimi ndaj kuksianëve? (4 prill 2018) Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Emision LIVE nga Blendi Fevziu në KLANHD & TVKLAN; Të ftuar: Mustafa Nano, Prenç Zogaj.
Opinion - A duhet të rishikohet taksa e rrugës së kombit? (3 prill 2018) Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Emision LIVE nga Blendi Fevziu në KLANHD & TVKLAN; Të ftuar: Nikolin Jaka, Gjergj Buxhuku, Gjergj Bojaxhi, Sokol Kolgjini, Mira Pagaçi, Artan Hoxha,...
Opinion - Kukësi ndez politikën e Tiranës! (2 prill 2018) Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Emision LIVE nga Blendi Fevziu në KLANHD & TVKLAN; Të ftuar: Klodita Ferhati, Bashkim Shehu, Mark Marku, Lorenc Vangjeli, Armand Bajrami, Lidhje...
Opinion - PD, fakte te reja për çështjen Habilaj! (29 mars 2018) Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Emision LIVE nga Blendi Fevziu në KLANHD & TVKLAN; Të ftuar: Ylli Manjani, Artan Hoxha, Alfred Peza, Mark Marku, Enkeled Alibeaj, Sokol Hazizaj.
Opinion - Pse meshkujt nuk i kuptojnë femrat! (28 mars 2018) Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Emision LIVE nga Blendi Fevziu në KLANHD & TVKLAN; Të ftuar: Ergys Mërtiri, Zhaklin Lekatari, Lura Elezi, Iris Luarasi, Lorenc Vagjeli, Rudi Hizmo,...
Opinion - Debati për rrugen e kombit! (27 mars 2018) Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Emision LIVE nga Blendi Fevziu në KLANHD & TVKLAN; Të ftuar: Ilir Bejtja, Ervin Minararolli, Ola Xama, Olti rrumbullaku, Dastid Pallaska, Spartak Tumani.
Opinion - Shqipëria përzë diplomatet "spiun" rusë! (26 mars 2018) Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Emision LIVE nga Blendi Fevziu në KLANHD & TVKLAN; Të ftuar: Mustafa Nano, Preç Zogaj, Mirela Milori, Tomor Alizoti, Arjan Çurri.
Opinion - Monika Kryemadhi, ç'po ndodh me LSI-në! (22 mars 2018) Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Emision LIVE nga Blendi Fevziu në KLANHD & TVKLAN; Të ftuar: Monika Kryemadhi, Lorenc Vangjeli, Ervis Iljazaj, Juli Xhokaxhi, Artan Hoxha.
Opinion - Rudolph Giuliani! (21 mars 2018) Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Emision LIVE nga Blendi Fevziu në KLANHD & TVKLAN; Të ftuar: Rudolph Giuliani.
Opinion - Pushteti, paratë dhe kërcënimi i Putinit! (20 mars 2018) Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Emision LIVE nga Blendi Fevziu në KLANHD & TVKLAN; Të ftuar: Elvina Çela, Redi Shehu, Blendi Salaj, Agim Nesho.
Opinion - Çfarë fshihet pas arrestimeve në Lezhë? (19 mars 2018) Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Emision LIVE nga Blendi Fevziu në KLANHD & TVKLAN; Të ftuar: Artan Hoxha, Aldo Bumçi, Pjerin Ndreu, Armand Bajrami.
Opinion - Para ruse apo kurth ndaj opozitës? (15 mars 2018) Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Emision LIVE nga Blendi Fevziu në KLANHD & TVKLAN; Të ftuar: Mustafa Nano, Mark Marku, Alfred Peza, Artan Hoxha, Preç Zogaj, Lorenc Vangjeli.
Opinion - Lulzim Basha! (8 mars 2018) Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Emision LIVE nga Blendi Fevziu në KLANHD & TVKLAN; Të ftuar: Lulzim Basha.
Opinion - Fier, vrasja që tronditi Shqipërine! (5 mars 2018) Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Emision LIVE nga Blendi Fevziu në KLANHD & TVKLAN; Të ftuar: Spartak Koka, Artan Hoxha, Mentor Kikia, Jorida Rustemi, Armand Bajrami, Artan Hoxha.
Opinion - Kush fshihet pas 180 milion euro drogë? (28 shkurt 2018) Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Emision LIVE nga Blendi Fevziu në KLANHD & TVKLAN; Të ftuar: Artan Hoxha, Klodiana Lala, Artan Hoxha, Basir Çollaku, Ervin Brahaj, Rezar Velmishi;...
Opinion - Erion Veliaj per kullat dhe teatrin! (22 shkurt 2018) Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Emision LIVE nga Blendi Fevziu në KLANHD & TVKLAN; Të ftuar: Erion Veliaj, Artan Hoxha, Ornela Liperi, Robert Rakipllari, Fatos Hakorja Kryebashkiaku...
Opinion - Saimir Tahiri! (19 tetor 2017) Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Emision LIVE nga Blendi Fevziu ne KLANHD & TVKLAN; Te ftuar: Saimir Tahiri, Juli Xhokaxhi, Lorenc Vangjeli Kronikë më e plotë: http://tvklan.al/opinion...

Load More